Hlavní navigace

Dotace ÚP na podnikání a daň.výdaje ???

  • (neregistrovaný) 193.165.161.---

    9. 11. 2006 8:08

    Dobrý den, obrdržel jsem z ÚP dotaci na začátek podnikání. Od úřadu práce jsem dostal 80% předpokládaných nákladů. Zbylých 20% hradím sám. Zajímá mě, jestli si těch zbylých 20%, na které již nespadá dotace můžu dát normálně do daňových výdajů (vedu daň.evidenci). Děkuji Tomas

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 11. 2006 14:09

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Dotace ÚP na podnikání a daň.výdaje
      Pokud jsou to výdaje ve smyslu § 24 ZDP? potom ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).