Hlavní navigace

přímy §10

  • (neregistrovaný) 217.196.208.---

    9. 11. 2006 8:28

    Dobrý den, mám v tomto § trochu zmatek a pořebuji si ti trochu ujasnit. Já jako zaměstnavatel zaplatím důchodce za jednorázovou výpomoc částkou 10 000,-Kč. Musím z této částky za něj odvést daň?
    Děkuji z pomoc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 11. 2006 10:11

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: přímy §10
      *** Pokud tahle jeho výpomoc pro Vás nebude vykazovat znaky závislé činnosti (Pokyn 285), pak to závislá činnost nebude a Vy daň z jeho příjmu srážet nebudete ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).