Hlavní navigace

daň za prodej akcií

  • (neregistrovaný) 89.102.91.---

    10. 11. 2006 12:47

    V roce 2004 jsem koupil 8ks neobchodovatelných akcií celkem za 1Kč. Letos jsem uzavřel smlouvu o úplatném převodu těchto akcíí za 100.000,-Kč. Jak a v jaké procentuální výši se tento příjem zdaňuje? Díky za rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 11. 2006 12:59

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: daň za prodej akcií
      *** Po šesti mesících držení by bylo osvobozeno od daně. Přečtěte §4/1/w ZDP - je tam i to, kdy osvobozeno není ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).