Hlavní navigace

jednatel a fakturace

  • (neregistrovaný) 89.102.195.---

    12. 11. 2006 21:02

    Tak jsem na vážkách....
    Může FO fakturovat pro s.r.o., v němž je jediným jednatelem (vlastník je někdo jiný) fakturovat práce, které se shodují s předmětem činnosti daného s.r.o.?
    Prosím poraďte

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 11. 2006 21:54

      oto (neregistrovaný) 89.31.40.---

      Re: jednatel a fakturace
      Projděte diskuzi...nedavno se to tu rozsáhle řešilo......stručně řečeno nemůže :-) Je to příjem podle § 6 odst.1 písm b zákona o daních z příjmů

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).