Hlavní navigace

leasing - prosim specha!

  • (neregistrovaný) 193.165.147.---

    13. 11. 2006 6:41

    Muho si dat nejak do nakladu leasing, ktery byl uzavren pred zrizenim ZL? pokud ano, jak?
    vim, ze si mohu dat do nakladu veci s pojene s podnikanim 12 meicu pred podnikanim.
    moc dekuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 11. 2006 11:19

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: leasing - prosim specha!
      *** Záleží na tom, co vše bylo nutné v souvislosti se zahájením podnikání. §5/7 Vám umožňuje zohlednit i "nezbytně vynaložené výdaje spojené se zahájením činnosti ". Pokud třeba jeden měsíc před zahájením si obhájíte, že bylo nutné využívat auto, pak bych jednoměsíční nájemné před zahájením činnosti tam dala. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).