Hlavní navigace

DPH při dovozu

  • (neregistrovaný) 89.176.0.---

    13. 11. 2006 14:40

    Prosím o radu: Když tuzemský plátce DPH doveze ze třetí země
    zboží od neplátce, např. ze Švýcarska, uplatňuje se také DPH
    jednou na vstupu a současně na výstupu, to znamená řádky v přiznání DPH 260,265 a 340,345 ?


    Děkuji moc za odpověď Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 11. 2006 8:56

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: DPH při dovozu
      Ano
      (§20,§23,§30, §38,§72§,73)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).