Hlavní navigace

Firma prodává ojeté auto-DPH?

  • (neregistrovaný) 82.202.6.---

    14. 11. 2006 6:10

    Firma koupila ojeté os.auto. Faktura byla na 5000 Kč,DPH vyčíslena nebyla.Auto jsme dva roky používali, opravili a zhodnotili. Nyní chce firma auto prodat. Mohu použít zvláštní režim § 90?(nejsme ovšem obchodník s použitým zbožím)
    1.Prodám-li za 5000, nebudu danit, nejedná se o osvobozené plnění dle §62
    2. Prodám-li za cenu vyšší, dodaním rozdíl oproti kupní ceně.
    Poradí mi někdo jinak?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).