Re: ???????loni účtováno 331/379 exekuce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
potřebuji poradit jak zaúčtovat předpis z rekapitulace mezd
ne úhradu
složenkou nic nešlo, u nás se platí vždy bankou
účet 379 se jmenuje odvody z mezd=jiné závazky
děkuju
Re: ???????loni účtováno 331/379 exekuce
Pak to tedy bude 379/221 - den úhrady bankou
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Tropické teploty jsou tady. Pro zaměstnavatele začínají platit důležitá pravidla
Rodinná firma: Časovaná bomba, které nikdo nevěnuje pozornost
Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026
Pozor na podvodné faktury: Jménem portálu Živéfirmy.cz se šíří falešné výzvy k úhradě
Novinka pro zaměstnavatele: Od července přichází předregistrace zaměstnanců
TikTok Shop mění fungování influencer marketingu
14. 11. 2006 11:23
Dobrý den,
převzala jsem letos firmu a na základě podkladů ze mzdové účtárny účtuju mzdy.
Loni v srpnu 2005 byla částka 3000kč sražena ze mzdy zamestnance a zaúčtováno 331/379.
Dle informace se čekalo až exekuce nabude právní letos v 10/2006 nabyla exekuce právní moci a částka 3000kč byla odeslána příslušné osobe.
v rekapitulaci mezd za 10/2006 mámze mzdovky napsáno:
srážky na účet 3000Kč (plusem)
srážky v hotovosti - 3000Kč (mínusem)
poradíte mi někdo prosím jestli to mám zaúčtovat plusem 3000kč 379/331? je to tak dobře?
děkuje zmatkářka začátečnice
Martina