Hlavní navigace

FO fyzioter.obdržel dar - daň darovací?

  • (neregistrovaný) 81.92.152.---

    15. 11. 2006 1:25

    Prosím o radu byl nám poskytnut dar na dovybavení ordinace fyzioterapeuta v hodnotě 10000. Prosím o radu zda podléhá tento dar dani darovací a pokud ne zda musím podat daňové přiznání k dani darovací. Mnohokrát děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 11. 2006 8:17

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: FO fyzioter.obdržel dar - daň darova
      Dar je od daně darovací osvobozen podle § 20/11 zákona, musíte ale podat přiznání do 30 dnů od nabytí majetkového prospěchu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).