Hlavní navigace

Ubytování na služební cestě

  • (neregistrovaný) 80.188.117.---

    15. 11. 2006 17:35

    Pokud zaměstnanec přespí na služební cestě u příbuzných má nárok na nějakou kompenzaci nebo ve vyúčtování zaškrtne, že ubytování bylo poskytnuto bezplatně a nic mu nepočítám?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 11. 2006 18:10

      Aňa (neregistrovaný) 213.29.55.---

      Re: Ubytování na služební cestě
      ***
      §4 - má nárok na náhradu prokázaných výdajů za ubytování... pokud tedy přespí někde zadarmo, tak mu nemůžete nic hradit.
      Proplácíte jen doložené věrohodné doklady.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).