Hlavní navigace

Vývoz zboží do EU

  • (neregistrovaný) 212.158.157.---

    15. 11. 2006 19:37

    Dobrý den,
    mám otázku ohledně vývozu zboží do Francie. Vím, že pokud je zákazník v zemi EU plátcem DPH, vystavuji mu doklad bez DPH. Pokud ovšem plátce DPH v jeho zemi není, musím mu vystavit doklad na částku + DPH? (Jde o radioamatérské součástky, apod.)

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 11. 2006 19:58

      Aňa (neregistrovaný) 213.29.55.---

      Re: Vývoz zboží do EU
      ***
      Pokud není plátcem, vystavíte fakturu, jako normální české plnění + čs.DPH, jen si musíte hlídat, abyste nepřekročili limit daný ve Francii - viz náš §18/2- Francie má 100tis.EUR ročně, po překročení je nutná registrace ve Francii a tam odvádět DPH.....

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).