Hlavní navigace

odpisy při dotaci

  • (neregistrovaný) 88.100.9.---

    16. 11. 2006 8:18

    je nějaký zvláštní režim při daňovém odepisování HDM, na který byla poskytnuta dotace ze stát.rozpočtu? ( odepisuje se jenom částka, která přesahuje dotaci? nebo celá vstupní cena majetku?
    kde hledat právní normu?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 11. 2006 9:42

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: odpisy při dotaci
      Odpisujete jen částku, která přesáhla dotaci.
      § 29/1 (předposlední věta) zákona o daních z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).