Hlavní navigace

Prodej ojetiny do zahraničí

  • (neregistrovaný) 85.207.74.---

    16. 11. 2006 13:08

    Dobrý den, prosím o radu! Jako firma prodáváme ojeté vozidlo do zahraničí, na Slovensko. Budeme uplatňovat DPH? Na vstupu DPH uplatněno bylo, N1-vozidlo s mřížkou. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 11. 2006 13:47

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Prodej ojetiny do zahraničí
      Záleží na tom, komu prodáváte. Jestli neplátci, tak s DPH. Pokud plátci, tak je Vaše plnění osvobozené podle § 64 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).