Hlavní navigace

Software a odpisy

  • (neregistrovaný) 195.47.57.---

    20. 11. 2006 8:36

    U software, kde není právo užívání sjednáno na dobu určitou, je délka odpisu kolik měsíců?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 11. 2006 9:02

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: Software a odpisy
      36 měsíců - § 32a odst. 4).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).