Hlavní navigace

pronájem bytu - bez ŽL

  • (neregistrovaný) 88.208.96.---

    21. 11. 2006 8:55

    Pokud pronajímám byt bez ŽL vztahuje se na mě povinnost platit zálohy na daň z příjmu a minimální daň??? Jsem na rodičovské dovolené.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 11. 2006 12:36

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: pronájem bytu - bez ŽL
      *** Asi máte na mysli, zda se na Vás vztahuje minimální základ daně - ten nevztahuje. Zálohy na daň se platí až podle poslední daňové povinnosti a to pokud přesáhne 30 tis. (§38a ZDP) ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).