Hlavní navigace

obchodní podíl

  • (neregistrovaný) 212.20.107.---

    21. 11. 2006 13:05

    prosím o radu,

    kdy je osvobozen od daně prodej obchodního podílu u s.r.o.
    Myslím, že to bylo 5 let, ale nejsem si jistá. Kde to najdu v zákoně, jaký §?
    děkuji verča

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 11. 2006 13:12

      Ivča (neregistrovaný) 85.71.215.---

      Re: obchodní podíl
      Je to pět let. § 4 odst. 1 r) ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).