Re: zrušení vedlejšího pracovního poměru
Ale on nebyl zrušen, jen už přestalo v souvislosti s dalšími nařízeními záležet na tom, zda jde o hlavní nebo vedlejší poměr. Dříve např. pro VPP platila 15 denní výpovědní lhůta a nenáleželo odstupné. To náleželo pouze z hlavního. Nyní je výpovědní lhůta pro všechny pracovní poměry stejná - 2 měsíce a všude náleží odstupné.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Tiché víno do 500 Kč bude opět jako dar daňově uznatelné
Podpora i pochybnosti a kritika: Jak sociální sítě prožívaly ničivý požár ve Zlíně
Jak bude vypadat EET 2.0 a doprovodné daňové změny? Připravili jsme detailní přehled
Důchod nemusí stačit. Mnohým Čechům bude v penzi chybět až 15 tisíc měsíčně
Další nejasnost kolem nového hlášení. Jak je to s autorskými honoráři?
Stát chystá velkou změnu u dluhů na pojistném
2. 1. 2007 19:51
Dle paragrafu 70 se mi nezdá, že by byl zrušen.Proč se to všude píše? Mám jeden pracovní poměr, kde jsem zaměstnána dle smlouvy na 4 a čtvrt hodiny (jsem částečně invalidní) Druhý pracovní poměr u jiného zaměstnavatele mám také na 4 a čtvrt hodiny denně.
Tak je to protizákonné nebo ne? Musím dle nového zákona něco změnit?