Hlavní navigace

Věk v rejstříku firem

• (neregistrovaný) 212.96.178.---

11. 10. 2017 13:12

Dobrý den,

vždy jsem měl za to, že můj věk je můj soukromý údaj, který není volně veřejně dohledatelný. Nyní jsem zjistil, že pouze po zadání mého jména např. v rejstříku firem zde: http://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/ se zobrazí za mým jménem můj věk. Není to tak ale u všech záznamů, u některých se věk nezobrazuje. Je možné ho nějakým způsobem skrýt?

Děkuji za odpověď

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 10. 2017 14:38

A380 (neregistrovaný) 46.33.113.---

Zdravím, uvedený rejstřík je neoficiální a přímo na jejich stránkách se uvádí, že pakliže najdete nesrovnalost, máte je kontaktovat na emailu info@kurzy.cz.
      Je to přesně to, co vyjadřuje heslo "plakat na špatném hrobě" - tj. je lépe zeptat se přímo u zdroje, my Vám s tím nepomůžeme:-)

• 11. 10. 2017 17:10

Petr Vaník (neregistrovaný) 212.96.178.---

Děkuji za odpověď. Zkusím jim napsat. Ona tam chyba není, jen nevím, kde se dostali k mému datu narození a zajímá mě, zda-li je normálně veřejně dostupný? Nemyslím jen zde, ale kurzy ho někde musely vytáhnout, tak jestli nevíte, kde je to tak možné?

• 11. 10. 2017 17:52

Lada (neregistrovaný) 46.252.233.---

Jestli jste podnikatel, tak v živnostenském rejstříku je u každého OSVČ uveden jeho datum narození. A u firem (s.r.o.) je v obchodním rejstříku u jednatelů a společníků rovněž uvedeno datum narození.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).