Hlavní navigace

Jak využít stránky k přivýdělku

 • (neregistrovaný) 185.93.63.---

  26. 10. 2017 15:40

  Zdravím Vás,

  rád bych se informoval, co podniknout pokud vlastním webové stránky, které jsem si vytvořil ve svém volném čase jako koníček a je na nich návštěvnost cca 1300 UIP měsíčně.

  Mám stabilní zaměstnání, ale rád bych tyto stránky nějak využil k přivýdělku. Hledám cestu, která bude spojená s co nejmenší administrativní zátěží. Můžete někdo poradit či něco doporučit?

  Děkuji

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 10. 2017 7:41

   A380 (neregistrovaný) 46.33.113.---

   Zdravím, uváděná návštěvnost je relativně nevýznamná - s přihlédnutím k případnému využití stránek pro reklamní účely - ale určitě bych doporučil umístit na vhodná místa webu reklamní jednotky systému Google Adsense. Je ale třeba počítat s tím, že měsíční výnosy se budou pohybovat (při aktuální návštěvnosti) v nižších jednotkách stokorun.
   Jen pro srovnání - vlastníme mezinárodní odborný portál s cca 30x vyšší návštěvností než uvádíte a průměrné měsíční výnosy z AdSense se pohybují v rozmezí 3 - 5 000 CZK.

   V každém případě je třeba principy a použití Adsene nastudovat, nicméně na stránkách (https://www.google.cz/adsense/start/) jich naleznete více než dost.

   Ať se daří.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).