Hlavní navigace

Soukromý zemědělec+veterinář

  • (neregistrovaný) 82.100.11.---

    6. 1. 2007 11:48

    Moc prosím o radu.
    Soukromý veterinář má vlastní ordinaci, ale navíc má osvědčení na soukromého zemědělce (pobírá dotace od státu).
    Jako veterinářka mám prokazatelné náklady, ale jako zemědělec bych chtěla vykázat 80% náklady, je to možné? Vedu DE a jsem platce DPH. Předem děkuji za vyše rady.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 1. 2007 14:50

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: soukromý zemědělec+veterinář
      To, bohužel, nepůjde. Pokud uplatníte daňové výdaje procentem z příjmů, tak musíte ale tímto způsobem uplatňovat výdaje ze všech druhů příjmů, které máte podle § 7 odst. 1 a) až c) zákona o daních z příjmů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).