Hlavní navigace

Automobil v OV používaný k podnikání

  • (neregistrovaný) 217.11.255.---

    9. 1. 2007 11:12

    Manžel je OSVČ, ale automobil, který používá, má psaný pouze v osobním vlastnictví, nikoli ve vlastnictví firmy. Občas jezdí i mým osobním autem. Jeké výdaje může uplatnit? Vztahuje se na tyto případy částka 3,80/km nebo jen skutečně spotřebované PHM?
    Děkuji
    Hanka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 1. 2007 14:58

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Automobil v OV používaný k podnikání
      *** Vše najdete v §24/2/k. Stručně: Pokud jsou to auta nezahrnutá do OM (ani nebyla), pak u obou má nárok i na základní náhradu (předpokládám, že i to Vaše je součástí SJM) ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).