Hlavní navigace

Změna zdaňovacího období DPH

  • (neregistrovaný) 213.29.68.---

    18. 1. 2007 9:31

    Může mi prosím někdo poradt? Jsme měsíční plátci DPH a chceme být čtvrtletní. Jak mám nahlásit změnu na FÚ podle § 99 odst. 8 ZDPH? Je na to nějaký formulář (žádný jsem nenašla), nebo stačí změnu oznámit na hlavičkovém papíře jako oznámení o změně? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).