Hlavní navigace

Daně z nemovitostí - náklad

  • (neregistrovaný) 80.188.107.---

    18. 1. 2007 10:35

    Dobrý den, prosím jsou zaplacené daně z převodu nemovitostí a daň z nemovitostí daňovým nákladem?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 1. 2007 11:55

      Myška (neregistrovaný) 83.240.30.---

      Re: Daně z nemovitostí - náklad
      Koukněte do §24odst.2 písm.ch) jestli splňujete podmínky tak ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).