Hlavní navigace

Proplácíme zlomky hodin ?

  • (neregistrovaný) 212.90.248.---

    30. 1. 2007 11:59

    Dobrý den,
    nevím si rady s proplácením zlomků hodin podle nového ZP § 141, odst2 : mzda, plat a jejich složky....za hodinu práce přísluší zaměstnanci i za zlomky hodin, které odpracoval v období, za které se mzda nebo plat poskytuje.
    Nemám představu co je zlomek hodiny - minuta ?
    Dokáže mi to někdo objasnit nebo existuje někde popis postupu výpočtu ?
    Nikde jsem nic nenašla. Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 1. 2007 12:53

      hanka (neregistrovaný) 194.60.106.---

      Re: Proplácíme zlomky hodin ?
      Hezký den.

      Podle všech výkladů , které jsem dosud slyšela nebo četla , je "zlomek hodiny" její jakákoliv část , tedy i minuta , kterou zaměstnanec odpracuje- je výkazaná jako odpracovaná doba.
      hanka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).