Hlavní navigace

Změna prac.smlouvy od 1.1.2007

  • (neregistrovaný) 80.188.216.---

    1. 2. 2007 8:40

    Prosím o radu jakým způsobem provést změnu prac.smlouvy od 1.1.2007, nechci smlouvu dodatkovat ale ráda bych udělala novou prac.smlouvu - jakým způsobem se to dělá? To udělám klasickou výpověd k té původní či do nové prac.smlouvy napíši poznámku že nahrazuje tu původní ??? Poraďte prosím

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 2. 2007 10:29

      pája (neregistrovaný) 82.113.40.---

      Re: změna prac.smlouvy od 1.1.2007
      Proč chcete dělat novou PS?
      Ze zákona platí původní a není třeba s ní v podstatě hýbat. Jestliže by se proti původní něco podstatného změnilo, lze to řešit dodatkem, kterým se zruší původní ujednání a nahradí novým zněním, nepodstatné stačí řešit písemnou informací zaměstnavatele dle § 37 ZP.
      Výpovědí to nelze udělat, není k ní zákonný důvod.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).