Hlavní navigace

Daň z převodu nemovitosti- prosím o radu

  • (neregistrovaný) 88.102.231.---

    8. 2. 2007 9:03

    Prosím o pomoc s daní z převodu nemovitosti.
    Naše firma prodala ke dni 31.10.2006 dům a přestěhovala se. Přiznání k převodu daně z němovitosti mělo být podáno a uhrazeno nejpozději k 31.1.2007. Přiznání bylo podáno a uhrazeno dne 22.1.2007. Kdy mohu daň z převodu nemovitosti zahrnout do nákladů? V roce 2006 nebo až v 1/2007? Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 2. 2007 14:17

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: daň z převodu nemovitosti- prosím o
      V roce 2007, neb daň z převodu nemovitostí je daňovým nákladem jen pokud byla zaplacena- §24 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).