Hlavní navigace

DE -> přechod na s.ro. - hledám poradce

• (neregistrovaný) 160.218.158.---

8. 2. 2007 18:31

Zdravím,

provozuji restauraci a nově rozvoz jídel. Teď hledám východisko, či spíše tu nejoptimálnější cestu, jak vše ( asi postupně v průběhu roku 2007 ??? ) převést z DE na s.r.o., které plánuji založit pro činnost rozvozů.

Bohužel, po jistých velmi negativních zkušenostech s účetní ( doporučená kamarádem, díky pěkně již nikdy víc ) hledám buď rozumnou účetní, nebo daňovohé poradce / kyni se zkušeností s účtováním pohostinství, či alespoň s nějakým reálným náhledem na věc - ne stylu mzdy povedeme v úvazku 40h / 5 dní a bude to :-(.

Jsem z Prahy.

Nepohrdnu ani Vaší dobrou radou či doporučením,- neb nový zákoník práce a nepřipravenost některých účetních software na mzdy ( Pohoda - neumí ani ve své nadstavbě nerovnoměrné rozvržení pracovní doby pro DE, pro účetnictví ji už umí, abych jim nekřivdil ) mi opět přidělává jen a jen problémy.

Díky Petr

P.S. DE si od 1.1.2007 vedu prozatím sám a ( jedna pro úsmání ) konečně chápu, že účetnictví není jen pro zlost :-)) - "samo to platí, samo páruje doklady a ještě spoustydůležitých věcí to usnadní " - prostě objevil jsem Ameriku :-))

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).