Hlavní navigace

registrační pokladna

  • (neregistrovaný) 88.100.111.---

    9. 2. 2007 9:36

    Mohu odečíst od daňového základu fyz.osoby polovinu ceny nakoupené registrační pokladny?¨Moc děkuji".

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 9. 2. 2007 11:01

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: registrační pokladna
      Prostudujte § 35, odst. 6 - 8 zákona o daních z příjmů. Najdete zde:

      http://business.center.cz/business/pravo/zakony/dprij/cast3.aspx

      Pokud splňujete všechny podmínky (byli jste v té době povinnou osobou, jendalo se o první zahájení provozu RP atd.), tak ano. Neodečítá se od daňového základu, je to sleva na dani.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).