Hlavní navigace

Prodej os. automobilu při pauš. výdajích

  • (neregistrovaný) 90.176.53.---

    11. 2. 2007 11:01

    Prosím o radu. Podnikatel vedl v roce 2005 DE,za rok 2006 bude uplatňovat výdaje procentem z příjmů. V roce 2006 prodal os. automobil odepsaný před 5ti léty.Je to příjem podle §7 nebo podle §10?Četla jsem názor, že přechodem na paušální výdaje zaniká obchodní majetek. Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 2. 2007 12:12

      Eva (neregistrovaný) 194.228.244.---

      Re: Prodej os. automobilu při pauš. výda
      Prosím, mám obdobný případ. Už jste něco zjistila? Zda příjem
      podle §7 nebo 10? Díky Eva

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).