Hlavní navigace

Daň z příjmů FO

  • (neregistrovaný) 82.202.7.---

    12. 2. 2007 8:34

    Dobrý den, prosím o radu.
    Mohu si uplatnit slevu na dani na manžela, který je živnostníkem a za loňský rok je ve ztrátě?
    Děkuji předem, Křížová

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2007 8:40

      EVA (neregistrovaný) 85.132.245.---

      Re: Daň z příjmů FO
      Pokud jeho příjmy před odpočtem výdajů nebyly vyšší nez 38040,- Kč tak ano. /§35ba daň z příjmu/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).