Hlavní navigace

§ 9 uplatnění ztráty z minulých let

  • (neregistrovaný) 194.149.118.---

    12. 2. 2007 9:39

    Dobrý den, je možno u pronájmu uplatnit v přiznání za rok 2006 ztráty minulých let a od jakého roku je to v tomto přiznání možno?
    Děkuji
    Jana

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2007 10:26

      Dana S (neregistrovaný) 85.71.211.---

      Re: § 9 uplatnění ztráty z minulých let
      ***
      Ano, od r.1999.
      §5, odst.3 ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).