Hlavní navigace

Výpovědní doba

  • (neregistrovaný) 213.192.4.---

    12. 2. 2007 15:26

    Chci dát zaměstnavateli výpověď s dvouměsíční výpovědní dobou ,on však chce tříměsíční výp.dobu.Má na to právo?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2007 15:31

      Eva (neregistrovaný) 80.188.23.---

      Re: Výpovědní doba
      Byla-li dána výpověď, skončí pracovní poměr uplynutím výpovědní doby. Výpovědní doba musí být stejná pro zaměstnavatele i zaměstnance a činí nejméně 2 měsíce.
      citace §51 zákonníku práce nejméně, ale více by mělo být domluveno nějakým předpisem kolektivní smlouvou, směrnicí,pracovní smlouvou nebo jejím dodatekem pokud nic takového není je v zákoně 2 měsíce a tečka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).