Hlavní navigace

Náhrada škody a DPH

  • (neregistrovaný) 77.104.252.---

    12. 2. 2007 16:20

    Zaměstnanci externi firmy nám poškodily materiál na skladě.
    Škodu tím vzniklou nyní budeme fakturovat té externí firmě.
    Budeme fakturovat hodnotu materiálu + mzdy našich zaměstnanců, kteří poškozený materiál museli přetřídit.
    Mám tuto fakturu vystavit s DPH nebo bez? Pokud bez, můžete mne prosím odkázat na konkrétní paragraf?? Nemůžu jej nalézt :-))

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2007 16:26

      TOM (neregistrovaný) 89.176.12.---

      Re: Náhrada škody a DPH
      ========================================
      Bez DPH. Není to zdanitelné plnění podle § 13-20 ZDPH.
      ========================================

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).