Hlavní navigace

pozemek - odpočet hyp. DPFO

  • (neregistrovaný) 194.213.46.---

    12. 2. 2007 16:59

    Chtěl jsem se zeptat, zda mohu uplatnit úroky z hypotéky, kterou mám na pozemek?
    Manželka má jinou hypotéku na dům a já na pozemek!!! tzn. vlastníkem pozemku jsem já, manželka je vlastníkem stavby.
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 2. 2007 18:22

      LL (neregistrovaný) 217.115.250.---

      Re: pozemek - odpočet hyp. DPFO
      Domnívám se, že dle §15 odst. 3 písm b/ jste podmínky naplnil a úroky je možné uplatnit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).