Hlavní navigace

Výdaje paušálem

  • (neregistrovaný) 83.208.61.---

    13. 2. 2007 9:12

    V případě uplatňování výdajů paušálem beru za příjem všechny fa vystavené, nebo pouze a logičtěji jen ty zaplacené? Kde najdu nějakou oporu či nfo v zákoně,prosím.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 2. 2007 19:12

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: Výdaje paušálem
      Příjem je definovánm v zákoně o dani z příjmů § 3 odst. 2. Vy budete výdaje počítat z příjmů, tedy z částek, které jste přijal. Ne z vystavených faktur.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).