Hlavní navigace

Nákup PC od FO

  • (neregistrovaný) 193.86.2.---

    13. 2. 2007 10:53

    Když koupím PC od fyzické osoby cca za 15-20000 musí ten dotyčný tuto částku zdanit? Prosím poraďte. Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 2. 2007 20:38

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: nákup PC od FO
      Pokud v době 5 let před prodejem neměl PC zahrnutý ve svém obchodním majetku, tak danit nemusí. Příjmy z prodeje movitých věcí jsou osvobozeny od daně (§ 4/1/c ZDP).

    • 14. 2. 2007 12:56

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: nákup PC od FO
      V tom případě nemusí ten dotyčný příjem z prodeje PC (movité věci) danit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).