Hlavní navigace

Budova

  • (neregistrovaný) 83.208.249.---

    13. 2. 2007 12:42

    Odkoupili jsme od města budovu (sklad + kancelář), tuto budovu městu splácíme jednou ročně cca 300 000,-- Kč. Město nám také jednou ročně zasílá vyúčtování úroků. Ptám se, zda tyto úroky vstupují do pořizovací ceny budovy či si je můžeme dát do nákladů (562)?
    Děkuji moc za odpověď!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 2. 2007 21:09

      Pavel (neregistrovaný) 62.24.76.---

      Re: Budova
      § 47/1/b vyhlášky 500/2002 Sb. dává možnost volby do doby uvedení do provozu. Potom na 562.

      Hezký večer!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).