Hlavní navigace

Odpočet úroků ze stavebního spoření

  • (neregistrovaný) 195.22.37.---

    13. 2. 2007 13:47

    Kamarádka si chce vzít úvěr ze stavebního spoření na stavbu nového plotu okolo rodinného domu. Bude moci uplatňovat odpočet úroků od základu daně?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 13. 2. 2007 17:54

      ZB (neregistrovaný) 88.102.153.---

      Re: Odpočet úroků ze stavebního spoření
      To bych asi nezkoušel, protože pod § 15 odst.3 písm. ee to nenapasujete

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).