Hlavní navigace

Vyúčtování závislé činnosti

  • (neregistrovaný) 194.212.15.---

    14. 2. 2007 8:47

    Do kdy se podává na FÚ? V pokynech se píše do 30 dnů ode dne kdy byla povinnost odvést za zd.obd. poslední daň. povinnost - čili výplat. termín máme 20., za 12/06¨jsme odvedli 20.1. takže vyúčtování je do 20.2.2007. Ano?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 2. 2007 8:50

      lena (neregistrovaný) 88.146.11.---

      Re: Vyúčtování závislé činnosti
      ano, je to do 20. února...ale odvozuje se to podle toho,kdy je splatnost těch daní ...a ta je vždy 20. následujícího měsíce, ne podle toho,kdy máte vy výplaty..my máme výplaty 14. a ten formulář jsem měla odevzdát do 20. (po telefonické poradě z finančákem :-))

    • 14. 2. 2007 9:02

      jk (neregistrovaný) 194.212.15.---

      Re: Vyúčtování závislé činnosti
      A jo § 38h odst.9. Čili prohlášení musí zaměstnanec odevzdat do 15.2. pak do 20.2. poslat na FÚ vyúčtování za zaměstnavatele a pak do 31.3. provést zúčtování roku 2006 a dát do výplat za únor 2007. Díky paní Leno a úspěšný den.

    • 14. 2. 2007 9:16

      (neregistrovaný) 62.77.115.---

      Re: Vyúčtování závislé činnosti
      prohlášení nemá zaměstnanec odevzdat do 15.2, ale pokud chce RZD, musí si do tohoto termínu požádat..možná jste to tak myslela...pokud budete dělat RZD v březnu..tak ho dáte do březnové výplaty..

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).