Hlavní navigace

Sleva na dítě

• (neregistrovaný) 217.197.158.---

14. 2. 2007 11:53

zaměstnanec má dítě, které studovalo VŠ. v roce 2006 končilo, ale tím způsobem, že v květnu dělal ústní zkoušky a v říjnu obhajoval diplomovou práci, takže zaměstnanec mi nahlásil, že stále studuje, uplatnila jsem mu měsíční odpočty až do srpna a pak v září jsem chtěla potvrzení o studiu a to už mi nedonesl, tak nevím, zda to mám správně, jestli měl nárok i za ten červenec a srpen

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 2. 2007 12:00

sisi (neregistrovaný) 62.225.42.---

Re: sleva na dítě
      dítě je studentem VŠ ještě následující měsíc po vykonání závěrečné státní zkoušky,tam prázdniny nehraj´í roli

• 14. 2. 2007 13:08

Lena (neregistrovaný) 217.197.158.---

no a když tu zkoušku dělal v květnu a obhajobu diplomky v říjnu? tak jak se postupuje v tomto případě?

• 14. 2. 2007 17:07

Martin (neregistrovaný) 212.96.162.---

Když jsem končil studium na VŠ tak na potvrzení o ukončení studia, které vydává škola je jasně dané datum do kdy je človek evidován jako student, od tohoto data musí přijít na pracák, nebo nastoupít zaměstanání. Jinak si musí za každý den doplacet zdrav pojištění, každopádně toto datum je jasně dané na potvrzení od školy. Od tohoto data má tuším, že to bylo 14 dní na nahlášení na pracáku a socialce, jestliže pobíral přídavkly na dítě, pokud tak neučiní jako, budou neprávem vyplacené dávky zpětně vymáhány a musím, že nebylo příjemné neustále litat na socku kvůli par stovkám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).