Hlavní navigace

Dividendy v DAP?

  • (neregistrovaný) 83.240.1.---

    14. 2. 2007 16:46

    Dobrý den, prosím, kdo to víte, potvrďte mi (popřípadě vyvraťte můj chybný názor) , že pokud jsem měl příjem z dividend za rok 2006 v tuzemsku. tak ho nemusím uvádět v DAP, jelikož už firma co mě je vyplatila, odvedla 15% srážku a já je tedy nemusím dále dani.
    Děkuji za odpověďi

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 2. 2007 23:13

      Pavel (neregistrovaný) 80.188.169.---

      Re: Dividendy v DAP?
      Příjem z dividend se neuvádí v DP podle § 38g ZDP.

      Hezký večer!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).