Hlavní navigace

daňové přiznání OSVČ

  • (neregistrovaný) 85.193.9.---

    15. 2. 2007 8:08

    Prosím o radu.
    Od 010106 jsem OSVČ - aktivní sportovec + dálkově studuji.
    Kde, prosím, najdu, že údajně první dva roky OSVČ neplatím daně?
    Vztahuje se toto i na kolegu, který má hlavní prac.poměr a je stejně jako já i OSVČ - aktivní sportovec.
    Nevíte,jak je se soc. pojištěním. Daňové přiznání dělám poprvé.
    Díky moc.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 2. 2007 8:22

      B.N. (neregistrovaný) 213.192.8.---

      Re: daňové přiznání OSVČ
      §7c zákona o DzP, nevztahuje se na vás minimální základ daně, daníte jen skutečný zisk.
      Měl byste být přihlášen na OSSZ jako OSVČ, po podání přehledu za rok 2006 doplatíte pojistné a budete platit zálohy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).