Hlavní navigace

Výpočet mzdy pro zápočt.list

  • (neregistrovaný) 213.29.68.---

    15. 2. 2007 8:53

    Dobrý den,máme zaměstnace,který nastoupil do zam.15.5.06 na dobu neurčitou,ale k 31.12.06 s ním byl rozvázán prac.poměr dohodou a od 1.1.07 přijat na dobu určitou do 31.3.07.Vypadá to ,že s ním nebude prac.poměr prodloužen.Prosím výši mzdy pro zápočtový list vypočtu za období od 1.1.07-28.2.07,neboť v okamžiku ukončení nebudou zpracovány mzdy za 03/07,ze 4.čtvrtletí nemohu počítat,neboť má prac.poměr od 1.1.07,je to tak či ne ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 2. 2007 13:49

      Míša (neregistrovaný) 217.75.209.---

      Re: Výpočet mzdy pro zápočt.list
      Pozor na zápočtový list se od 1.1.2007 dle nového ZP neuvádí výše výdělku neuvádí. Uvádí se jen na žádost zaměstnance a to na zvláštní potvrzení. Přečtětě si na těchto stránkách nahoře v liště Zákoník práce § 313 2).
      Jinak co se týče výdělku, je rozhodným obdobím předchozí kalendářní čtvrtletí. Jestliže zaměstnanec v rozhodném období neodpracoval alespoň 21 dnů, použije se pravděpodobný výdělek § 355 ZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).