Hlavní navigace

paní Barbaru prosím-JSD

  • (neregistrovaný) 213.155.225.---

    15. 2. 2007 11:58

    děkuji paní barbaro za předchozí odpověd k dovozu
    jen jedna maličkost ještě, za služby celních deklarantu(vystavování JSD) mi přišla faktura ZD 12000, dPH 2280,- celkem 14280,- mohu těch 12000 započíst do základu daně k DPH za dovoz když faktura do celních deklarantů za jsd je už s DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 2. 2007 14:32

      Iva (neregistrovaný) 83.240.31.---

      Re: paní Barbaru prosím-JSD
      musíte. Správně by Vám to měli deklaranti fakturovat bez DPH jako osvobozené plnění služeb vázaných na dovoz. Pokud to ale neudělají pro Vás se nic nezmění, musíte do podle §38 přičíst k základu daně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).