Hlavní navigace

Majetek v podnikání

  • (neregistrovaný) 82.202.127.---

    15. 2. 2007 20:06

    Jsem OSVČ.Prodala jsem kiosek,který jsem měla v podnikání. Odpisování kiosku skončilo před 4lety. Poté jsem ho pronajímala a veškeré příjmy a výdaje s kioskem související jsem účtovala do podnikání(podle §7).
    Musím jeho prodej účtovat také podle §7 nebo jako ostatní příjmy podle §10?
    Zvýší se mi tím vyměřovací základ na sociální a zdravotní pojištění?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 15. 2. 2007 20:37

      Dagmar (neregistrovaný) 62.177.125.---

      Re: Majetek v podnikání
      Ano, musíte příjmy zdanit podle §7, pokud jste kiosek nevyřadila z podnikání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).