Hlavní navigace

Příjmy do 10 000

  • (neregistrovaný) 213.175.38.---

    16. 2. 2007 7:19

    sportovní činnost - příjmy za 1-11/2006 8 000 Kč

    od 12/2006 živn.list příjmy § 7

    Co s těmi příjmy do 11/2006? § 10 ods.1a a tudíž osvobozeny ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 2. 2007 17:21

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: příjmy do 10 000
      Pokud byly opravdu příležitostné, tak osvobozeny.
      Jinak při příjmech do 15.000,- Kč za rok, pokud nebylo zároveň zaměstnání, není povinnost podávat daňové přiznání.
      § 38g/1, 2.

    • 17. 2. 2007 15:35

      Veronika (neregistrovaný) 85.132.176.---

      Re: příjmy do 10 000
      Pokud se nemusí podávat daňové přiznání při příjmech do 15.000 Kč za rok, je nutno psát nějaké prohlášení na FÚ, když v loňském roce bylo daňové přiznání podáno?

    • 17. 2. 2007 15:40

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: příjmy do 10 000
      Není to přímo Vaše povinnost.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).