Hlavní navigace

spoluprac.osoba - plátce dph

  • (neregistrovaný) 217.115.242.---

    16. 2. 2007 12:01

    Začala jsem podnikat jako FO a chci rozdělit příjmy na cizí spolupracující osobu, která je plátcem DPH. Je to možné, aby mou spolupracující osobou byl plátce DPH a já nebyla. Příjmy a výdaje bych na nej rozdělila vč. dph jako neplátci?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 2. 2007 14:24

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: spoluprac.osoba - plátce dph
      Nedjříve si zjistěte, zda vůbec můžete tuto "cizí" osobu mít jako osobu spolupracující. Viz §13 ZoDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).