Hlavní navigace

Společné zdanění manželů

  • (neregistrovaný) 62.168.14.---

    16. 2. 2007 13:12

    Dobrý den,
    prosím o radu. Mám potvrzení o zaplacených příspěvcích odborové organizaci. Částka je však vyšší než 1,5 % z hrubé mzdy toho dotyčného. Jak s tímto naložit při zpracování společného zdanění manželů? Sledovat 1,5 % z hrubé mzdy obou manželů společně?
    Děkuji moc za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 2. 2007 13:28

      Veronika (neregistrovaný) 62.209.200.---

      Re: Společné zdanění manželů
      § 15 odst.7
      no řekla bych, že se nemůže sledovat 1,5% z HM obou manželů, ale jednotlivce, který má příspěvky platit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).