Hlavní navigace

daňový bonus

  • (neregistrovaný) 89.24.5.---

    16. 2. 2007 14:00

    Dobrý den, v roce 2005 byla podmínka pro uplatnění daňového bonusu na dítě, že OSVČ musel mít příjmy mínus výdaje větší než 6-ti násobek minimální mzdy. Platí toto i pro rok 2006? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 2. 2007 14:52

      úk (neregistrovaný) 88.100.42.---

      Re: daňový bonus
      V roce 2006 vznikne nárok na daňový bonus,pokud poplatník bude mít příjmy podle §6,§7,§8,§9 alespoň ve výši 45.420,- Kč. U §9 nesmí ale výdaje převýšit tyto příjmy

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).