Hlavní navigace

Nákup a prodej DB - zdanit?

  • (neregistrovaný) 193.85.68.---

    16. 2. 2007 14:51

    Dobrý den,

    v loňském roce jsem zaplatil za převod práv k DB, za necelý měsíc jsem za stejnou částku práva k DB prodal. Nevím, zda mám podávat přiznání k dani s uvedením nákupu a prodeje za stejnou částku, nebo zda přiznání podávat nemusím.

    Díky za radu a přeju pěkný den.


    David

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 2. 2007 20:14

      ZB (neregistrovaný) 88.102.153.---

      Re: Nákup a prodej DB - zdanit?
      >Dobrý den,
      >
      >v loňském roce jsem zaplatil za převod práv k DB, za
      >necelý měsíc jsem za stejnou částku práva k DB prodal.
      >Nevím, zda mám podávat přiznání k dani s uvedením
      >nákupu a prodeje za stejnou částku, nebo zda přiznání
      >podávat nemusím.
      >
      >Díky za radu a přeju pěkný den.
      >
      >
      >David
      >Pokud víte, že nesplníte podmínky pro osvobození § 4/1-u, příjem Vám musí projít daňovým přiznáním, i když budete mít základ daně 0 ( do příjmů podle § 10 - příloha 2 přiznání )

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).